Ettevõttest

MEIST

AS Agromarket alustas tegevust 1997. aasta augustis.

Meie peamiseks tegevusalaks on Belarus traktorite varuosade hulgi ja jaemüük. Pakume varuosi järgmistele mudelitele: Belarus MTZ, T-40, T-25, T-16.
Lisaks pakume põllumajandusseadmetele rehve, akusid, kütusepumpasid, startereid, generaatoreid, määrdeaineid ja palju muud. Meie tootevalikus on enam kui 10 000 erinevat toodet!

Meie kliendid ja edasimüüjad on valdavalt põllumajandusseadmetega tegelevad tuntud ettevõtted.

KLIENTIDELE

Agromarket.ee on e-pood, kus säästate oma aega ja raha, sooritades ostud igal ajahetkel kodust või töölt lahkumata. Täiendame pidevalt toodete valikut ja ostmise mugavuse ning turvalisuse tagamiseks pakume oma sõbraliku klienditeeninduse abi nii tellimuse vormistamisel kui saadetise kättesaamisel. Tehtud ostule on võimalik ise järele tulla meie kaubaväljastamise punkti Türile, Tehnika 6D. Lisaks on võimalus tellida kaup Omniva või Itella pakiautomaati või kulleriga koju/tööle. Tellimusi on võimalik esitada telefoni teel või meie veebileheküljel. Üldjuhul transpordime kauba päeva jooksul. Uuendame pidevalt oma ostukeskkonda võimalikult mugavaks kasutamiseks. Kui Teil on ettepanekuid muudatustele, siis need on lahkesti oodatud info@agromarket.ee meiliaadressile.

MEIE EELISED

  • väga lai toodete valik ning mugav otsingu ja tellimise süsteem
  • abistav klienditeenindus
  • turvaline ostu sooritamine
  • pakk läheb teele samal päeval (va erijuhud)
  • garantii ning kaupade tagastamise võimalus vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele
  • võimalus tellida oma kaup tarnekuludeta meie kaubaväljastuspunkti Türile, Tehnika 6D

Avatud: E-R 08.00 – 17.00

Telefon: +372 38 47 215 / +372 53 489 208
E-post: info@agromarket.ee